İLK MESAJ

DEĞERLİ SPORCULARIMIZ VE VELİLERİMİZ

 

Uzun yıllar ve önemli tecrübeler neticesinde kurduğumuz Apaydın Satranç İzmir’in merkezindeki yeni adresinden sonra yeni internet sitesine de kavuştu. Kendimizi geliştiriyoruz. Büyüyoruz. Büyüdükçe de hizmetlerimizi arttırıyoruz. Düzenli olarak fikirlerimizi paylaşacağımız internet sitemizde de önceliğimiz yine sizsiniz. Gün geçtikçe artan başarılarımız sporcularımızın başarısıdır. Keyif alarak yönettiğimiz bu süreçte bize olan inancınızdan ve iyi dileklerinizden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.

Hepimiz önemli şampiyonluklar yaşadık. Fakat bir sporcunuzun başarısı bazen kendi başarınızdan daha önemli, daha anlamlı ve daha heyecan verici olabiliyor. İşte bu yüzden keyif alarak, başarılı oldukça daha çok çalışarak, kurumsallaştıkça daha samimi olarak sporcularımızla özveriyle ve disiplinle çalışmaya devam edeceğiz.

Bilinmesi gereken en önemli şey şudur ki; Apaydın Satranç büyüdükçe sporcularına sağladığı imkanlar artacaktır. Profesyonelleştikçe amatör ruhumuzu koruyacağız. Müfredatımızı, disiplin ve düzenimizi, çalışma sistemimizi, idari becerimizi ve antrenörlük bilgimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Hedeflerinize ulaşmanız için gereken sorumluluğu hissediyoruz . Bu yüzden “en iyiler için” verebildiğimiz en iyi eğitimi vermeye devam edeceğiz.

 

APAYDIN SATRANÇ AİLESİ

  • Share:

Leave A Comment