4. Haftanın Şampiyonu Burhaniye!

Heyecanla beklenen Kaan Taşkan İnternet Ligi 4. hafta maçları 18.10.2020 Pazar günü oynandı. Son ana kadar nefes kesen mücadelenin yaşandığı turnuvada Birinci Ligin şampiyonu 328 puan ile Burhaniye Team oldu. İlk iki haftanın şampiyonu Göztepe 271 puanla ikinci olurken 252 puanla Antakya Satranç Kulübü üçüncü oldu.
Ülkemizden ve yurt dışından bir çok unvanlı sporcunun yarıştığı Birinci Ligde haftanın en başarılı sporcusu GM Mustafa Yılmaz oldu. Bireysel puanlamada GM Vahap Şanal ikinci, GM Dragan Solak üçüncü sırada yer aldı.

İkinci Ligde birinci olan Karşıyaka Satranç Cafe, ikinci olan KKTC Yıldızlar ve üçüncü olan Altay Satranç Kulübü Birinci Lige; Üçüncü Ligde birinci olan Derince Turgut Reis İÖO SK, ikinci olan Uşak GSM Spor Kulübü ve üçüncü olan Alanya Satranç Spor Kulübü Şah Grubu İkinci Lige yükseldi.

Birinci Ligde yedinci olan Bursa Büyükşehir Belediyespor, sekizinci olan Engelsiz Satranç ve dokuzuncu olan Trabzon Feda Satranç Kulübü 5.haftada İkinci Ligde mücadele edecek. İkinci Ligde yedinci olan KDZ Ereğli Satranç, sekizinci olan Artvin İl Özel İdare ve dokuzuncu olan Global Chess Club 5. haftada Üçüncü Ligde mücadele edecek.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Hakları Saklıdır © 2020